Audities

Wie durft met ons een spetterende en sexy show weg te geven? Voor onze show, met een knipoog naar Burlesque en de jaren 20, zoeken wij danseressen ter uitbreiding van ons team. Krijg jij al zin om de zaal op z’n kop te zetten? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Audities

We houden dansaudities op donderdag 10 januari om 20 uur in Haaksbergen. Je hoeft niets voor te bereiden, we studeren ter plekke samen een choreografie in. Ook vertellen we je dan meer over de show en de activiteiten de we ernaast uitvoeren. 

Geef je op!

Mail snel je gegevens naar info@sugarrush.nl en hopelijk zien we je binnenkort! 

Donderdag 10 januari 2019
20 uur
Industriestraat 60
7482 EX Haaksbergen

Word jij het?

Kom je in ons team, dan repeteren we in 2019 wekelijks op donderdagavond in Haaksbergen. Onze eerste show staat geprogrammeerd op 2 maart in Theater de Kappen in Haaksbergen.